10beauty

Zákon nedovoluje napsat, že prohlubuje intuici

Unikátní kombinace 10 vysoce účinných látek, které odvápňují a aktivují epifýzu, podporují správnou funkci imunitního systému, tvorbu kolagenu pro kvalitnější klouby, zuby a dásně a které aktivně přispívají ke snížení únavy a vyčerpání.

10beauty se skvělou čokobanánovou příchutí obsahuje speciální kombinaci hovězího kolagenu, kyseliny hyaluronové a křemíku s hořčíkem + vitamíny K2 a D3 a C pro maximální podporu pružnosti a pevnosti pokožky a vlasů. 10 vysoce účinných látek dále podporuje správnou funkci imunitního systému, tvorbu kolagenu pro kvalitnější klouby, zuby a dásně a aktivně přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

Získáš kvalitnější vlasy a nehty

Díky kombinaci účinných látek dochází k viditelnému zlepšení kvality vlasů a nehtů

Zlepšíš kvalitu pokožky

Zlepšuje kvalitu kůže, snižuje záněty, vrací kůži elasticitu a pomáhá při celulitidě

Zlepšíš chrupavky a pojivové tkáně

Zvyšuje kloubní flexibilitu, dochází ke kvalitnějšímu krevnímu oběhu

$

působí antistresově

$

zlepšuje proces dělení buněk

$

podporuje regenerační procesy

$

zlepšuje imunitu

$

působí antistresově

$

zlepšuje proces dělení buněk

$

podporuje regenerační procesy

$

zlepšuje imunitu

Novinka! Ekologicky šetrnější a levnější balení na doplnění krabičky.

One Shot energy - dvě lahvičky

Novinka!
Ekologicky šetrnější a levnější balení na doplnění krabičky

One Shot energy - dvě lahvičky

10beauty

se skvělou čokobanánovou příchutí

1 balení = 400 g / obsah ve 100 g

rozklikni to

Jak se výrobek užívá?

Dávkování: 1 lžíce (20g prášku) rozpustíme v čisté vodě nebo rozmícháme v šejkru a vypijeme. Dávka 400g je tedy na 20 dní. Je na vás, zda si uděláte dvacetidenní kůru nebo si užívání rozprostřete do celého měsíce.

Pokud netrpíte potížemi s kostmi, klouby, lámáním nehtů a vlasů, není potřeba využívat více jak jedno balení za měsíc.

Užíváme 1x denně nejlépe večer, protože kolagen se nejvíce vstřebává v noci. Pokud byste zaznamenali bdělejší spánek, raději užívejte ráno. MSM na každého působí jinak a může přivodit větší bdělost.

 

Hydrolyzovaný kolagen ve 100g - 50 000 mg

Kolagen je tělu vlastní stavební bílkovina, která je základem pojivových tkání, chrupavek a tvoří až 70 % kůže. Protože po 25. roku života začíná jeho vlastní tvorba klesat, je výhodné jej dodávat v doplňcích stravy. Jeho nedostatek se projevuje stárnutím organismu. Hydrolyzovaný hovězí kolagen je enzymaticky štěpená forma kolagenu, která je pro organismus výborně dostupná.

Výrobek se nedoporučuje pro těhotné a kojící ženy z důvodu toho, že nemáme obsáhlé studie. Užívání v tomto období na vlastní odpovědnost. 

Obsah ve 100g – 50 000 mg

MSM (Metylsulfonylmetan) ve 100g - 5000 mg

Této látce říkáme soukromě látka „otevírající oči a mimosmyslové vnímání“, někdy je také nazývána jako „minerál krásy“. V našem doplňku jsme s ní rozhodně nešetřili, a tak v každé dávce narazíte na 1000 mg MSM – porovnejte toto množství s konkurenčními výrobky!

 

Vitamin K2 MK-7 ve 100g - 94 µg

Speciální varianta vitamínu K2 MK-7 je vysoce účinná forma vitamínu K, která vydrží v těle několikanásobně delší dobu v porovnání s běžně dostupným vitamínem K1. Přispívá ke správné srážlivosti krve a společně s vitamínem D tvoří účinné duo pro zajištění normálního stavu kostí.

Obsah ve 100g – 94 µg

"
Vitamin C ve 100g - 100mg

Vitamin C se v organismu přirozeně účastní tvorby kolagenu. Díky tomu přispívá k normální tvorbě kolagenu pro správnou funkci kostí, zubů, kůže a dásní. Navíc přispívá ke správné funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Obsah ve 100g – 100mg

Vitamin D3 ve 100g - 1000/25 IU/µg

Tento „sluníčkový vitamín“ se stává v posledních letech nedostatkovým zbožím, někteří odborníci dokonce mluví o novodobé pandemii. Je tomu tak z toho důvodu, že lidé pracují ve většině případů v uzavřených prostorech, venku chodí zahalení a používají krémy s vysokým UV faktorem. Vitamin D3 je skvělé využitelná forma vitamínu D, která udržuje zdravou imunitu a přispívá ke správné činnosti svalů.

Obsah ve 100g – 1000/25 IU/µg

Hořčík Mg ve 100g - 500 mg

Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k udržení správného stavu kostí a zubů.

Při sestavování receptury jsme vyšli z vysoce vstřebatelné formy citrátu hořečnatého, který je pro tělo podstatně dostupnější oproti levnějším anorganickým formám.

Minerál, který asi není potřeba příliš představovat. Proto ani v naší magické kombinaci Elixíru věčného mládí tento zázrak nesmí chybět. Při sestavování receptury jsme navíc vyšli z vysoce vstřebatelné formy citrátu hořečnatého, který je pro tělo podstatně dostupnější oproti levnějším anorganickým formám. Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k udržení správného stavu kostí a zubů.

Obsah ve 100g – 500 mg

Kyselina hyaluronová ve 100g - 500 mg

Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí mezibuněčné hmoty. Zde se vyskytuje v podobě synoviální tekutiny a funguje jako tzv. „mazivo“, které pomáhá snižovat tření mezi klouby.

Obsah ve 100g – 500 mg

Oxid křemičitý ve 100g - 1000 mg

Křemík se v organismu podílí na tvorbě kolagenu a elastinu, což jsou tělu vlastní proteiny. Oxid křemičitý je bohatým zdrojem křemíku, obsahuje ho více než 40 %.

Obsah ve 100g – 1000 mg

Inulin ve 100g 10 000 mg

Jde o jemný bílý prášek, chuťově působí sladce, ale neštěpí se amylázou, takže živočišný organismus ho neumí využít. Ve střevě se tedy chová jako rozpustná vláknina. 

Inositol ve 100g 800mg

Inositol je cyklický alkohol s šesti hydroxylovými skupinami vzniklý redukcí příslušného cukru. Inositol je důležitým stavebním prvkem některých fosfolipidů a dalších biomolekul v těle.

Sukralóza 70mg na 20g (denní dávka)

Sukralóza je jedno z mnoha umělých sladidel. Rozdíl mezi sukralózou a jinými umělými sladidly jako je aspartam a sacharin je v tom, že se ve skutečnosti vyrábí ze skutečného cukru. To mu dává chuť, která je obecně výhodnější v porovnání s jinými umělými sladidly.

Sukralóza nezpůsobuje vrozené vady, rakovinu, imunitní problémy, zubní kaz nebo jiné škodlivé stavy. To může být užitečné zejména pro lidi s cukrovkou, kteří potřebují sledovat příjem cukru.

Kalorická hodnota na jednu dávku 20g je 59 kcal

NOVINKA:

Balení 10beauty na doplnění krabičky.
Pokud máš jedno balení v krabičce, pak ti stačí jen sáček na doplnění. Ušetříš minimálně 300 Kč.
Samostatně koupíš tady

 

Chci výhodné balení