VEGIbeauty

Prémiová směs pro vegany a vegetariány

11 bioaktivních látek, které odvápňují a aktivují epifýzu, podporují správnou funkci imunitního systému a tvorbu vlastního kolagenu. Už nemusíte dělat kompromisy s rostlinnými kolageny. Podpořte tělo, aby si vytvořilo svůj vlastní!

VEGIbeauty

Prémiová směs pro vegany a vegetariány

11 bioaktivních látek, které odvápňují a aktivují epifýzu, podporují správnou funkci imunitního systému a tvorbu vlastního kolagenu. Už nemusíte dělat kompromisy s rostlinnými kolageny. Podpořte tělo, aby si vytvořilo svůj vlastní!

VEGEbeauty s čokoládovo borůvkovou příchutí obsahuje speciální kombinaci MSM, L-Lysinu, L-Glycinu, inulinu, L-Prolinu, inositolu a křemíku s hořčíkem + vitamíny K2 a D3 a C pro maximální podporu pružnosti a pevnosti pokožky, vlasů a pro úlevu vašemu pohybovému aparátu od bolestí. 11 vysoce účinných látek je sestaveno tak, aby podpořily tvorbu vašeho vlastního kolagenu. Už žádné kompromisy!

Získáš kvalitnější vlasy a nehty

Díky kombinaci účinných látek dochází k obnově tvorby vlastního kolagenu viditelnému zlepšení kvality vlasů a nehtů

Zlepšíš kvalitu pokožky

Zlepšuje kvalitu kůže, snižuje záněty, vrací kůži elasticitu a pomáhá při celulitidě

Zlepšíš chrupavky a pojivové tkáně

Zvyšuje kloubní flexibilitu a pomáhá předcházet bolesti kloubů

$

působí antistresově

$

zlepšuje proces dělení buněk

$

podporuje regenerační procesy

$

zlepšuje imunitu

$

působí antistresově

$

zlepšuje proces dělení buněk

$

podporuje regenerační procesy

$

zlepšuje imunitu

Novinka! VEGIbeauty je vyvinutý speciálně pro vegany a vegetariány

One Shot energy - dvě lahvičky

Novinka!
VEGIbeauty je vyvinutý speciálně pro vegany a vegetariány

One Shot energy - dvě lahvičky

VEGIbeauty

se skvělou čokoborůvkovou příchutí

1 balení = 400 g / obsah ve 100 g

rozklikni to

Jak se výrobek užívá?

Dávkování: Pozor! Oproti 10Beauty se výrazně snižuje množství užívané dávky!

1/2 lžíce (10g prášku) rozpustíme v čisté vodě nebo rozmícháme v šejkru a vypijeme. Dávka 400g je tedy na 40 dní. 

Pokud trpíte potížemi s kostmi, klouby, lámáním nehtů a vlasů, využívejte klidně dvě balení ihned po sobě a pak si dejte měsíc přestávku. Užívejte alespoň tři balení ročně.

Užíváme 1x denně ráno nebo večer. Pokud byste zaznamenali bdělejší spánek, raději užívejte ráno. MSM na každého působí jinak a může přivodit větší bdělost a u velmi citlivých osob při užívání na večer i bolesti hlavy. 

 

L- lysin 20 000mg/100g

L-Lysin patří mezi esenciální aminokyseliny, které si náš organizmus umí sám vyprodukovat a současně ho potřebuje pro správné fungování vícerých systémů. Tato látka ovlivňuje taky erekci proto se používá i ve výrobcích pro muže.

Její účinky jsou však mnohem širší, například je důležitá pro imunitní systém, pohybový aparát, metabolizmus, detoxikaci a především pro kardiovaskulární systém. Ze všech aminokyselin je L-Lysin důležitý navíc proto, že je stavebním základem proteinů, které podporují tvorbu vlastního kolagenu. 

Obsah ve 100g – 20.000 mg

L-Glycin ve 100g - 10.000 mg

Glycin je jednou ze tří aminokyselin, které vaše tělo používá k výrobě glutathionu, silného antioxidantu, který pomáhá chránit vaše buňky před oxidačním poškozením způsobeným volnými radikály, o nichž se předpokládá, že jsou základem mnoha nemocí.

Glycin je také jednou ze tří aminokyselin, které vaše tělo používá k přípravě látky zvané kreatin. Kreatin dodává energii vašim svalům, což oceníte hlavně při sportu.

Byly také zkoumány jeho příznivé účinky na zdraví kostí, funkci mozku a neurologické stavy, jako je Parkinsonova a Alzheimerova choroba (zdroj zde).

Obsah ve 100g – 10 000 mg

Inulin ve 100g 10 000 mg

Jde o jemný bílý prášek, chuťově působí sladce, ale neštěpí se amylázou, takže živočišný organismus ho neumí využít. Ve střevě se tedy chová jako rozpustná vláknina. 

Obsah ve 100g 10 000mg

L-Prolin ve 100g 5000 mg

Jde o neesenciální aminokyselinu, kterou tělo umí samo vytvořit a která je v našem těle nezbytná pro produkci kolagenu. Také se využívá k syntéze bílkovin v lidském těle.

Prolin je dále zodpovědný za regeneraci buněk a opravu tkáně. Podílí se na optimalizaci krevního tlaku, arteriální elasticity, pomáhá předcházet bolesti kloubů a podporuje trávicí systém. Prolin urychluje hojení ran, řezné rány nebo popáleniny. Také chrání pokožku před volnými radikály. 

Obsah ve 100g je 5000mg.

Inositol ve 100g 1600mg

Inositol je cyklický alkohol s šesti hydroxylovými skupinami vzniklý redukcí příslušného cukru. Inositol je důležitým stavebním prvkem některých fosfolipidů a dalších biomolekul v těle.

Obsah ve 100g je 1600 mg.

MSM (Metylsulfonylmetan) ve 100g - 10 000 mg

Této látce říkáme soukromě látka „otevírající oči a mimosmyslové vnímání“, někdy je také nazývána jako „minerál krásy“. V našem doplňku jsme s ní rozhodně nešetřili, a tak v každé dávce narazíte na 1000 mg MSM – porovnejte toto množství s konkurenčními výrobky!

Obsah ve 100g je 10 000 mg.

 

"
Vitamin D3 ve 100g - 2000 IU

Tento „sluníčkový vitamín“ se stává v posledních letech nedostatkovým zbožím, někteří odborníci dokonce mluví o novodobé pandemii. Je tomu tak z toho důvodu, že lidé pracují ve většině případů v uzavřených prostorech, venku chodí zahalení a používají krémy s vysokým UV faktorem. Vitamin D3 je skvělé využitelná forma vitamínu D, která udržuje zdravou imunitu a přispívá ke správné činnosti svalů.

Obsah ve 100g – 2000 IU

Vitamin K2 MK-7 ve 100g - 188 µg

Speciální varianta vitamínu K2 MK-7 je vysoce účinná forma vitamínu K, která vydrží v těle několikanásobně delší dobu v porovnání s běžně dostupným vitamínem K1. Přispívá ke správné srážlivosti krve a společně s vitamínem D tvoří účinné duo pro zajištění normálního stavu kostí.

Obsah ve 100g – 188 µg

Vitamin C ve 100g - 200mg

Vitamin C se v organismu přirozeně účastní tvorby kolagenu. Díky tomu přispívá k normální tvorbě kolagenu pro správnou funkci kostí, zubů, kůže a dásní. Navíc přispívá ke správné funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Obsah ve 100g – 200mg

Hořčík Mg ve 100g - 1000 mg

Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k udržení správného stavu kostí a zubů.

Při sestavování receptury jsme vyšli z vysoce vstřebatelné formy citrátu hořečnatého, který je pro tělo podstatně dostupnější oproti levnějším anorganickým formám.

Minerál, který asi není potřeba příliš představovat. Proto ani v naší magické kombinaci Elixíru věčného mládí tento zázrak nesmí chybět. Při sestavování receptury jsme navíc vyšli z vysoce vstřebatelné formy citrátu hořečnatého, který je pro tělo podstatně dostupnější oproti levnějším anorganickým formám. Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k udržení správného stavu kostí a zubů.

Obsah ve 100g – 1000 mg

Oxid křemičitý ve 100g - 1000 mg

Křemík se v organismu podílí na tvorbě kolagenu a elastinu, což jsou tělu vlastní proteiny. Oxid křemičitý je bohatým zdrojem křemíku, obsahuje ho více než 40 %.

Obsah ve 100g – 1000 mg

Sukralóza 30 mg na 10g (denní dávka)

Sukralóza je jedno z mnoha umělých sladidel. Rozdíl mezi sukralózou a jinými umělými sladidly jako je aspartam a sacharin je v tom, že se ve skutečnosti vyrábí ze skutečného cukru. To mu dává chuť, která je obecně výhodnější v porovnání s jinými umělými sladidly.

Sukralóza nezpůsobuje vrozené vady, rakovinu, imunitní problémy, zubní kaz nebo jiné škodlivé stavy. To může být užitečné zejména pro lidi s cukrovkou, kteří potřebují sledovat příjem cukru.

Kalorická hodnota na jednu dávku 10g je 29 kcal.

NOVINKA:

Vyrobeno pro vegany a vegetariány

 

Chci výhodné balení